У ході проведення заходу учні ознайомились із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, що використовується під час гасіння пожеж та ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій, захоплюючій формі начальник Віньковецького районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Володимир Олексієв та його підлеглі розповіли школярам, як діють оперативно-рятувальні розрахунки у випадку отримання сигналу «Тривога», а також про те, як від їх швидких та злагоджених дій залежить життя людей, їх добробут та спокій. Рятувальники продемонстрували дітям оперативне розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі.
У своїх руках дітлахи тримали пожежний рукав, а також приміряли пожежну каску. Рятівники демонстрували спецодяг, розповідали про ті надзвичайні події, з якими зустрічаються в реальному житті.
Діти із захопленням взяли участь у заході, задавали багато питань працівникам пожежно-рятувального поста, а також фотографувалися на згадку.
Віньковецький районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області за ...
Наступна новина: Василь Хомінець: ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей