Прибувши на місце події правоохоронці з'ясували, що власник автівки залишив автомобіль незамкненим та попрямував у магазин, біля якого зупинився. Цим скористався зловмисник та викрав з салону автомобіля техпаспорт на автомобіль, талон ТО, страхівку, посвідчення водія та мобільний телефон вартістю 1500 гривень.
Під час огляду місця події міліціонери неподалік знайшли документи потерпілого, які вочевидь виявились злодію непотрібними.
Наразі правоохоронці проводять весь комплекс оперативно-розшукових заходів спрямованих на встановлення осіб, які вчинили крадіжку.
Шановні громадяни! Якщо володієте інформацією, яка зможе допомогти правоохоронцям встановити осіб, котрі причетні до скоєного, будь ласка, зверніться до відділення міліції або телефонуйте «102».
Конфіденційність гарантуємо!
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області 20 ...
Наступна новина: Раніше судимий ...
Все что нужно об образовании в Польше
Сталеві листи 20–100 мм для промислових об’єктів
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?