- В нас є ремонтна база, ми поїхали в гараж, оглянули машини. В принципі, один ми за один день запустили і своїм ходом перший прийшов. Два інших ми привезли на прицепах, - розповідає Олександр Льотковський. - Наразі ми відремонтували вже другий, запустили мотор і цей БРДМ практично також на ходу.
За словами підприємця, спочатку вони планували з трьох зробити дві повноцінні машини, але згодом з'ясувалося, що немає багатьох деталей нецивільного значення. Знайти їх можна лише на військових або ремонтно-відновлювальних заводах.
- Поки зараз робочий один БРДМ. Чекаємо на деякі запчастини до другого. Якщо вони прийдуть, то другий буде готовий буквально за день, - повідомив бізнесмен.
Як каже механік, підполковник в запасі Сергій Степаненко, ці три машини 1991 року. За весь час їх жодного разу не використовували і не проводили планове ремонтно-технічне обстеження.
- Всі гумові вироби повсихалися і була проблема із системою охолодження, оскільки витікала вода, - пояснює майстер, - тому всі гумові вироби в цих машинах потрібно міняти. Деякі ми відновили.
Олександр Льотковський стверджує, що перш ніж відправляти БРДМ-и на Схід в підпорядкування батальйону «Тернопіль», майстри випробують їх тут і перевірять, що працює добре, а що необхідно ще відремонтувати. Лише після цього на бойові машини вчеплять зброю.
- Ми поміняли масло, поставили акумулятори. Нам допомагали у цьому інші підприємці, хто що мав та міг – давав,- каже Олександр Льотковський. -
Фабрика меблів в Білій обшила сидіння. Люди помагають, не відмовляють.
Не їдеш захищати Батьківщину в зону АТО, тоді допомагай бійцям чим можеш тут – за таким принципом працює Олександр Льотковський. У планах чоловіка – реалізувати на теренах краю проект, відповідно до якого усі підприємці Тернопільщини мали б платити добровільно військовий податок, щоб допомагати нашим хлопцям в зоні АТО.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: У Львівській області ...