Лідери близько 120 країн, серед яких президент США Барак Обама, візьмуть участь в одноденній нараді про шляхи обмеження викидів парникових газів. Саміт ООН також прагне досягти згоди з бізнес-лідерами в питанні скорочення їхніми компаніями викидів вуглецю.
Перед початком саміту Світовий банк заявив, що уряди світу і близько тисячі компаній об’єднають зусилля, щоб плата за викид в атмосферу вуглецю спонукала до переходу до екологічно чистих енергетичних технологій.
Магнати Рокфеллери, які заробили свого часу величезний статок на нафті, оголосили про створення благодійної організації з активами близько 860 мільйонів доларів, яка сприятиме відмові від викопного палива.
Проведенню саміту передували демонстрації в багатьох країнах світу з вимогою більш рішучих дій для розв’язання проблеми глобального потепління.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирщина: місцеві ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання