Ще в травні у міській раді були розроблені та затверджені заходи з підготовки підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період. Злободенним питанням є підготовка до опалювального сезону, саме на цьому й зосередила увагу Лариса Соколовська.
“Спеціально створена робоча група працювала над питання підготовки підприємств міста до опалювального сезону. Було визначено завдання з урахуванням ситуації, яка зараз склалась у нашій державі”, - зазначила вона.
За її словами, станом на 15 вересня всі заходи виконані. Підготовлено 1044 будинки міста, а також їх паспорти до роботи у зимовий період. Силами працівників житлово-комунальних підприємств у 199 будинках відремонтовано систему гарячого водопостачання, централізованого опалення — у 189 будинках, холодного водопостачання — у 168 будинках. “Це те, у яких будинках ми мали проблеми протягом минулого періоду. Відповідно здійснено обстеження, випробування й ліквідовано усі недоліки. Ці мережі готові до роботи у опалювальний період”, - наголосила вона.
У зв'язку з припиненням обслуговування внутрішніх мереж ДКП “Луцьктепло”, підготовлено відповідної кваліфікації слюсарів у житлово-комунальних підприємництвах для обслуговування систем тепло- та електропостачання, елеваторних вузлів.
“Відремонтовано покрівлі у 251 житловому будинку”, - поінформувала заступник міського голови й в цьому напрямку відзначила роботу ЖКП № 3. Також за кошти міського бюджету завершується ремонт дахів у 3-ох житлових будинків на суму 135 тис. грн. “144 будинки міста обслуговує ОСББ, відтак, відповідно до програми підтримки та розвитку ОСББ, з міського бюджету виділено 1 млн 300 тис. на їх капітальний ремонт”, - додала вона.
Продовжують впроваджувати заходи з енергозаощадження у закладах охорони здоров'я та освіти. Мова йде про гідроізоляцію цокольних приміщень медичних закладів, встановлення теплових пунктів, теплоізоляції труб, заміна вікон.
На думку заступника міського голови Лариси Соколовської, підприємства міста готові до опалювального сезону. “Водночас викликає занепокоєння забезпечення природним газом, адже на немає чіткої ситуації. Тому профільне підприємство ДКП “Луцьктепло” також має розроблений план заходів щодо енергоощадження”, - наголосила вона.
Так, розглядається питання щодо подачі гарячої води відповідно до графіка.
До слова, Лариса Соколовська наголосила, що зараз у населення діє одноставковий тариф — мешканці будуть сплачувати кошти за тепло з початку опалювального сезону, а не як раніше — сума розбивалася й на літній період.
Проблемною ситуацією залишається заборгованість ДКП “Луцьктепло”. 98 млн 912 тис. грн — це заборгованість держави у вигляді різниці тарифів, 34 млн грн - борг населення міста.
Тож міський голова Микола Романюк звернув особливу увагу керівників бюджетних установ на недопущення заборгованості, а також зазначив, що мешканці міста мають справно сплачувати за надані послуги.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі у селі Ценів ...