Наркоторговець збув чоловікові два паперові згортки з марихуаною вагою 20 грам за гроші в сумі 250 гривень. Відомо, що зловмисник вже був раніше судимий за наркозлочини. Наразі ніде не працює, займається нелегальним наркобізнесом.
Речові докази вилучені та направлені на експертизу в Науково-дослідний експертн6о-криміналістичний центр при УМВС України в Чернівецькій області.
Чоловікові оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Підозрюваний наразі знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання при УМВС, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Слідство триває.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Cумна звістка прийшла у ...
Наступна новина: На Хмельниччині піротехніки ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?