За таку допомогу благодійникам подякував керівник Коломийського міського відділу внутрішніх справ майор міліції Остап Білейчук.
На сьогоднішній день у зоні АТО служать 11 правоохоронців з Коломиї. За словами Остапа Білейчука, військове спорядження неабияк потрібне, тож правоохоронці вдячні за таку підтримку. Разом з тим, сам факт благодійництва в черговий раз доводить - громадяни підтримують міліціонерів, за що їм щиро вдячні.
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Луцьк: «Голуб Миру»
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим