Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події, було встановлено що в період часу з 01:00 год. 24.09.2014 р. по 12:00 год. 24.09.2014 р. невідома особа незаконно заволоділа автомобілем “ВАЗ 210930“, 2005 р.випуску, чорного кольору.
Правоохоронці ретельно оглянули місце події. Тепер вони займаються першочерговими слідчими діями. На правоохоронцями проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення осіб, які причетні до вчинення цієї крадіжки.
Шановні краяни! Якщо Ви стали свідком правопорушення, чи володієте будь-якими відомостями щодо цієї події, просимо звернутись до міліції за тел. 102. Небайдужість громадян є запорукою викоренення негативних явищ у суспільстві. Не стійте осторонь чужої біди!
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Начальник УМВС Волині ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей