В Чернівецькій області постійні відпрацювання авіаційними рятувальниками дій за призначенням запорука професіоналізму та оперативності Служби порятунку

В Чернівецькій області постійні відпрацювання авіаційними рятувальниками дій за призначенням запорука професіоналізму та оперативності Служби порятунку

30.09.14 12:41 0 366
Професіоналізм та майстерність виконання авіаційними рятувальниками завдань за призначенням напрацьовуються не лише під час пошуково-рятувальних операції, а, здебільшого, під час постійних тренувань. Особливо це стосується, наприклад, пошуку на воді. Саме тому Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту щороку проводить тренувальні збори з морської підготовки до проведення пошуково-рятувальних робіт із залученням екіпажів вертольотів Мі-8МТ та авіаційних рятувальників.

Цьгорічні тренування відбувалися в Одесі на військовому аеродромі “Шкільний”. За ввесь період тренувальних зборів – а це 8 днів – авіаційні рятувальники продуктивно відпрацьовували дії з пошуку, порятунку потерпілого на воді, порядок дій під час виникнення непередбачуваних ситуацій, тренувалися як над морем, так і безпосередньо у воді.

“Ми організували 5 льотних змін, провели 95 тренувальних польотів, виконали 110 штурмових десантувань та інше. Таким чином за час проведення зборів ми підготували 10 командирів екіпажів і 34 авіаційних рятувальника. Тому з упевненістю можу сказати, що авіаційний склад й морські рятувальники готові до виконання складних завдань”, - розповідає головний спеціаліст Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС України Андрій ДСНС України Андрій Залокоцький.

Нагадаємо, з 20 по 26 вересня у місті Одеса проходили тренувальні збори, участь у яких взяли спеціалісти Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування, льотний та інженерно-технічний склад, авіаційні рятувальники та група фахівців Спеціального авіаційного загону для обслуговування та забезпечення польотів ДСНС України - 10 екіпажів вертольотів та 34 авіаційних рятувальників. Метою навчань було відпрацювання рятувальних робіт над морем та безпосередньо у воді.

По завершенню навчань авіатори та рятувальники з аеродрому «Шкільний», розташованого у місті Одеса, повернулися до місця постійної дислокації у м. Ніжин.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Хмельниччина: «Подарунок на ...

КОМЕНТАРІ