В Чернівецькій області рятувальники навчали лікарів Військового госпіталю правилам безпеки

В Чернівецькій області рятувальники навчали лікарів Військового госпіталю правилам безпеки

30.09.14 13:25 0 382
Окрім виконання безпосередніх завдань за призначенням, працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області значну увагу приділяють проведенню профілактичної роботи із мешканцями краю. Зокрема, 24 вересня у Чернівцях в приміщенні Чернівецького військового госпіталю рятувальники провели семінар-нараду із співробітниками лікувального закладу, в ході якого розповіли лікарям про основні правила безпеки.

На початку зустрічі медикам нагадали на важливості щоденного дотримання правил безпеки в побуті, адже іноді найменша неуважність може призвести до трагічних наслідків. Особливу увагу рятувальники приділили роз’ясненню основних правила безпеки, яких необхідно дотримуватись під час опалювального сезону, адже з настанням холодів різко збільшується кількість пожеж. Це пояснюється тим, що люди, намагаючись обігріти власні оселі, не дотримуються елементарних правил безпеки. Внаслідок цього і виникають пожежі, що призводить до значних матеріальних збитків, а іноді до непоправного – втрати людського життя.

Також рятувальники продемонстрували лікарям як користуватися вогнегасником. Вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння є дуже важливими, адже завдяки йому можна ліквідувати пожежу, якщо виявити її на початковій стадії горіння.. Окрім цього, рятувальники вручили людям пам’ятки та листівки із правилами безпеки.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 28 вересня у Тернополі ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ