Оперативники, отримавши інформацію про незаконну діяльність, відразу внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Під час проведення досудового розслідування працівники СДСБЕЗ спільно із співробітниками карного розшуку Володимир-Волинського МВ УМВС здійснили ряд оперативних закупівель підакцизних товарів сумнівного походження із підробленими марками акцизного збору у 37-річного мешканця міста.
Згодом під час проведення санкціонованих обшуків у помешканні та підсобних приміщеннях спритника правоохоронці виявили та вилучили підакцизні товари сумнівного походження (горілку та цигарки), тару, а також засоби для виготовлення таких товарів.
Окрім того, у квартирі за місцем фактичного проживання підозрюваного знайшли підроблені марки акцизного збору, а також ноутбук та копіювально-розмножувальну техніку, за допомогою яких чоловік імовірно виготовляв (фальсифікував) марки акцизного збору.
Вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Триває досудове розслідування.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
(За матеріалами УДСБЕЗ)
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі 532 заклади ...
Наступна новина: Рівненщина: рятувальники в ...
Професійне вивезення старих меблів
10 типових помилок у ремонті ванної: гідроізоляція, вентиляція, укладка плитки
Як правильно планувати відпустку?
Переваги магазину Modno одягу та взуття
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе