Волинь: із 1 жовтня транспортні засоби повинні рухатися з ввімкненими денними ходовими вогнями!

Волинь: із 1 жовтня транспортні засоби повинні рухатися з ввімкненими денними ходовими вогнями!

30.09.14 14:52 0 378
Такі заходи безпеки допоможуть зберегти не лише здоров'я, а й подекуди життя учасників дорожнього руху.

Осіння погода поволі починає про себе нагадувати, тож водіям потрібно підлаштуватися під нові умови руху. Дощ, хмарність, туман – фактори погіршення видимості, а відтак для безпечного руху транспортні засоби повинні рухатися поза населеним пунктом у денну пору доби виключно із ввімкненим світлом ближніх фар.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року №111 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

– Включені денні ходові вогні є своєрідною профілактикою скоєння автопригод. Можливо, саме такі норми допоможуть водіям рухатися безпечно, - відзначив начальник управління ДАІ УМВС України у Волинській області Володимир Кравченя.

Також водіям варто пам'ятати: згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів передбачено штраф у розмірі від 425 до 510 гривень.

УДАІ УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Йосиф Ситник: "Конкурс ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ