Ужгородські міліціонери спільно з громадськістю патрулюють місто

Ужгородські міліціонери спільно з громадськістю патрулюють місто

30.09.14 12:12 0 375
Ужгородці можуть спати спокійно. Безпеку їх майна і спокій на вулицях міста у нічний час, окрім ужгородських міліціонерів, працівників ДАІ і Державної служби охорони, забезпечують ще й члени громадських формувань.

Забезпечення належного правопорядку в місті, безпека та спокій городян та гостей міста – основні пріоритети роботи ужгородської міліції. Тож над їх реалізацією правоохоронці працюють разом з громадськістю. Вулиці обласного центру патрулюють ужгородські міліціонери, працівники закарпатської Державтоінспекції, співробітники УДСО при УМВС області та представники громадських формувань.

Щовечора в Ужгородському міськвідділі міліції перед тим, як заступити на патрулювання, для правоохоронців та представників громадських формувань проводять інструктаж. Там визначають маршрути чергування, патрульним пояснюють, як поводитися при виявленні тих чи інших порушень, ознайомлюють із оперативною обстановкою, а також наголошують на ввічливому ставленні до громадян.

Щоденно на нічне чергування вулицями обласного центру виходять як піші, так і автомобільні патрулі. Їхнє основне завдання – не допустити скоєння правопорушень на території міста та оперативно реагувати на повідомлення громадян.

Автошляхи – теж під наглядом. За безпекою дорожнього руху працівникам ДАІ допомагають стежити громадські добровольці. Вони чергують на постах, що на вїздах в Ужгород, наглядають за дотриманням водіями правил дорожнього руху.

- Спільні патрулювання вулиць міста – це надзвичайно відповідальна ділянка роботи як для правоохоронців, так і для добровольців, які нам допомагають, – каже начальник Ужгородського міськвідділу міліції Євген Калитич. – Наші громадяни повинні почувати себе в безпеці. Це було, є і буде головним нашим завданням.

Керівництво Ужгородської міліції вдячне громадськості за активну співпрацю.

Діана ДОРОГІЙ,

Ужгородський МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ