В Закарпатській області іршавські свободівці відправили позашляховик для сил АТО

В Закарпатській області іршавські свободівці відправили позашляховик для сил АТО

30.09.14 16:10 0 328
29 серпня 2014 року чотири побратими Іршавської районної організації ВО "Свобода" привезли на Схід позашляховик, заповнений гуманітарною допомогою, для потреб сил АТО. Також націоналісті передадуть нашим воякам малюнки від дітей Імстичівського інтернату з побажаннями перемоги та повернення додому.

Іршавські свободівці за підтримки місцевих підприємців та благодійного фонду при греко-католицькій церкві міста Іршава придбали автомобіль Jeep "Grand Cherokee" та наповнили багажник ліками і гуманітарною допомогою. Повезли автомобіль члени ВО "Свобода", які вже не вперше їдуть з допомогою в зону АТО.

"Комітет із гуманітарного забезпечення війська та організований благодійний фонд разом із греко-католицькою церквою вже не вперше допомагають силам антитерористичної операції. Раніше вже відправили автомобіль ГАЗ-66, придбаний підприємцями із села Заріччя. До нашої акції долучилися дітки з Імстичівського інтернату, що передали малюнки та листі бійцям. Кожне вітання від дітей служить оберегом для них. Щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї справи та приєднуємось до побажань повернутись живими та неушкодженими з фронту", – розповів про акцію голова Іршавської районної організації Михайло Мочан.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ