Хмельниччина: туристична галузь області – стратегічний напрям у розвиток території

Хмельниччина: туристична галузь області – стратегічний напрям у розвиток території

30.09.14 12:10 0 458
Напередодні Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбулось урочисте зібрання у м. Кам'янець-Подільський за участі голови обласної державної адміністрації Леоніда Пруса, речника старости Глогівського повіту (Республіка Польща) Бартоломея Адамчака, Кам'янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича та представників фестивальних рухів, готельєрів, рестораторів, працівників музею, громадських діячів.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Саме це свято, без перебільшення можна назвати днем єднання держав і народів. Враховуючи туристичні можливості нашого краю, одні з найпотужніших в Україні, розвиток туризму області є перспективним напрямом структурної перебудови економіки.

Леонід Іванович відмітив, що зусиллями всіх, хто працює в туристичній сфері області, формується позитивний імідж нашого краю на загальнодержавному та міжнародному рівнях, адже Хмельниччина посідає третє місце в Україні за кількістю пам'яток національного значення після Києва та Львова. У першому півріччі 2014 року до місцевих бюджетів області поступило 90,3 тис. грн. туристичного збору.

Під час урочистостей голова облдержадміністрації Леонід Прус та речник старости Глогівського повіту (Республіка Польща) Бартоломй Адамчак підписали згоду бути першими «Почесними представниками Кам'янця-Подільського» та відбулась презентація новоствореного проекту «Таємниці мого міста» (унікального соціального продукту, що розкриває таємницю малодосліджених сторінок Кам'янця-Подільського).

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вишкіл майбутніх бійців ...
Наступна новина: Ужгородські міліціонери ...

КОМЕНТАРІ