Дванадцятирічний Іван: Мої малюнки і лист - це знак поваги тим хлопцям, котрі нас захищають

Дванадцятирічний Іван: Мої малюнки і лист - це знак поваги тим хлопцям, котрі нас захищають

30.09.14 13:01 0 308
Хлопець, котрий в силу обставин перебуває у Львівському приймальнику-розподільнику для дітей Головного управління МВС України у Львівській області, намалював малюнки та написав лист для бійців у зоні АТО.

Дізнавшись про Всеукраїнську акцію, до якої долучились учні львівської середньої загальноосвітньої школи № 33, дванадцятирічний Іван, котрий зараз перебуває у львівському приймальнику-розподільнику для дітей, вирішив намалювати малюнки та написати лист і надіслати їх у зону АТО бійцям, котрі захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Іван родом з одного з сіл Івано-Франківської області, був встановлений у причетності до скоєння кримінального правопорушення, за що зараз і перебуває у приймальнику. Проте патріотизм і повага до чоловіків, котрі зі зброєю у руках захищають Україну, надихнули його на такий вчинок.

«Це справжні чоловіки. Мої малюнки і лист – це знак поваги тим хлопцям, котрі нас захищають. Я хочу, щоб вони їх отримали і у них піднявся настрій», - розповів Іван.

У адміністрації приймальника-розподільника хлопцю пішли назустріч і забезпечили усім необхідним для малювання.

«Якщо дитина в силу обставин стала на неправильний шлях – це недобре, але якщо ця дитина - патріот і має бажання хоч у такий спосіб, але допомагати нашим бійцям і переймається долею України, значить, він має шанс виправитись і ми повинні йому у цьому допомогти», - зазначив начальник приймальника-розподільника для дітей ГУМВС України у Львівській області майор міліції Станіслав Мельник

Разом з іншими, малюнки Івана вже відправили на пошту і невдовзі їх зможуть побачити бійці в зоні АТО.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області у ...

КОМЕНТАРІ