Під час проведення досудового розслідування працівники Бориславського міського відділу міліції виявили у мешканця міста Борислав 15 бочок ємністю по 50 літрів, заповнених рідиною з характерним запахом, які було вилучено та направлено на експертизу.
«Згідно висновку експертів встановлено, що рідина, яка знаходилася у бочках є самогонною закваскою», - розповів начальник Бориславського МВ майор міліції Володимир Яріш.
За даним фактом працівники міліції склали адміністративний протокол за ст. 176 (виготовлення зберігання самогону та апаратів для його вироблення) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Лучани вшанували ...
Наступна новина: Житомирщина: в області ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим