У Львівській області мокрі та щасливі, або як курсанти ЛьвДУВС прийняли виклик колег-рятувальників

У Львівській області мокрі та щасливі, або як курсанти ЛьвДУВС прийняли виклик колег-рятувальників

30.09.14 16:31 0 320
Курсанти 2-го та 3-го курсів Львівського державного університету внутрішніх справ долучились до всеукраїнської акції IceBucketChallenge.

Майбутні правоохоронці охоче зголосилися підтримати армію України, наслідувавши приклад курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які напередодні долучилися до добродійного флешмобу. Суть цієї естафети – переказати кошти на підтримку українських військових та облитися крижаною водою так, щоб про це дізналися всі.

В свою чергу, курсанти ЛьвДУВС поділилися з військовими набагато важливішим, ніж гроші – власним здоров'ям. Вони стали донорами крові для військових, які зараз знаходяться на лікуванні у Львові.

Веселим та позитивним доповненням до благодійної справи став флешмоб «Ми любимо Україну» з масовим обливанням холодною водою. Словом, і виклик достойно прийняли, і тіло загартували.

«Ми залучаємо до флеш-мобу Національну академію внутрішніх справ, Академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та Національну академію Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького», – зазначив голова курсантсько-студентського самоврядування ЛьвДУВС молодший сержант міліції Роман Грига.

Що ж, у запрошених вузів є всього лиш тиждень аби долучитися до акції та передати естафету іншим вузам. Успіхів усім!

ВІДЕО НА YOUTUBE - https://www.youtube.com/watch?v=Kqm0E55oUM0&feature=youtu.be

Відділ зв'язків з громадськістю ЛьвДУВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 2-3.10 в університеті ДСНС ...

КОМЕНТАРІ