До чергової частини луцького міського відділу міліції звернувся 30-річний місцевий житель із повідомленням про грабіж.
Потерпілий відпочивав у одному із розважальних закладів обласного центру. Близько третьої години ночі заявник вирішив іти додому. Коли чоловік вийшов на вулицю, його побив невідомий і забрав мобільний телефон, гаманець із грошима та золотий ланцюжок.
– Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 25-річний житель міста Луцька, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз. – Слід відзначити, що зловмисник у минулому притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння шахрайств в нанесення легких тілесних ушкоджень. Затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Підозрюваному обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Згідно із законодавством, зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині відбувся ...
Наступна новина: Троє житомирських ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим