У Волинській області у першому півріччі ц.р. в економіку краю іноземними інвесторами вкладено 7,8 млн дол США прямих інвестицій

У Волинській області у першому півріччі ц.р. в економіку краю іноземними інвесторами вкладено 7,8 млн дол США прямих інвестицій

01.10.14 08:26 0 351
Область зберігає стабільні темпи розвитку. В окремих галузях спостерігається приріст показників. Підсумки соціально-економічного розвитку області за 8 місяців 2014-го обгооврили на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Володимир Гунчик.

Як доповів перший заступник ОДА Сергій Кудрявцев, індекс промислового виробництва у січні - серпні ц.р. до цього ж періоду минулого року сягнув 102,8% (по Україні – 92,2 %). «Серед регіонів України за цим показником ми посідаємо 5 місце», - зазначив він.

Як поінформував перший заступник голови ОДА, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції в усіх категоріях господарств області за звітний період склали 3970,9 млн грн. У порівнянні з минулим роком ріст - на 6,1%, а на сільгосппідприємствах – на 16,7%.

Сергій Кудрявцев повідомив, що за січень-червень 2014-го суб'єктами господарювання області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1201,2 млн грн капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах становило 90,7% до минулого року 2013 року. За таким результатом Волинь посіла 9 місце в державі.

Також у першому півріччі ц.р. в економіку краю іноземними інвесторами вкладено 7,8 млн дол США прямих інвестицій. 79,5% від цієї суми ми отримали з країн Європейського союзу.

Зростає і середньомісячна заробітна плата. На одного штатного працівника господарського комплексу області за січень-липень вона становила 2606 гривень. І хоча розмір зарплатні поки не досягає середньо державного ( 3395 гривень), він однак зріс порівняно з відповідним минулорічним періодом у номінальному вимірі, на 3,3%. Прикрим явищем поки залишається і наявність заборгованості з виплати заробітної плати - на 1 вересня вона становила 15,3 млн грн.

Голова облдержадміністрації зробив зауваження своєму заступнику щодо методики підготовки виступу про стан економіки в області. Наступного разу варто зосередитися на вирішенні проблемних питань волинян, які вони найчастіше порушують у своїх зверненнях до влади.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Працівники ДАІ Волині ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ