Блаженніший Святослав у Австралії освятив каплицю Покрови Пресвятої Богородиці

Блаженніший Святослав у Австралії освятив каплицю Покрови Пресвятої Богородиці

01.10.14 09:10 0 304
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) 29 вересня, освятив каплицю Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у Маріїній Долині, що неподалік австралійського міста Брісбен.

Як інформує департамент інформації УГКЦ, Маріїна Долина заснована для почитання Пречистої Діви Марії. Різні конфесії та релігійні громади різних національностей мають тут свої каплиці Пречистої, до якої здійснюють паломництва.

Каплицю УГКЦ в Маріїній Долині заснували парафіяни Покрови Пресвятої Богородиці в місті Брісбен.

«Це справді велика ласка і вдячність Господу Богу, – сказав Блаженніший Святослав до вірних, – яку ми повинні скласти за те, що першу зустріч з вашою парафією я маю тут. У Євангелії ми чули, як Марія зустріла Єлизавету. І про таємничий поцілунок, який Діва Марія дала їй... Молячись тут ми відчували присутність Святого Духа, відчували дух єднання, дух щастя, дух миру. Пречиста Діва поцілувала нас своїм таємничим поцілунком».

Блаженніший Святослав нагадав, що саме на Покрову було створено УПА. «Діва Марія покриває українське військо, яке воює і захищає свободу й незалежність нашої держави, наших хлопців, які щодня віддають свої життя за нашу рідну землю», – підкреслив Глава УГКЦ.

«Нехай Діва Марія тримає під своїм Покровом кожного з вас. Нехай тут будуть вислухані всі молитви, які ви будете приносити до неї. Нехай Вона заопікується всіма нами, бо нема сильнішого покрову, сильнішої заступниці, захисниці ніж вона. Нехай Пречиста всіх нас покриє своїм святим омофором», – побажав Глава УГКЦ.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Від 7 до 8 років ...

КОМЕНТАРІ