Олексій Кайда представив тернопільцям своїх довірених осіб на парламентських виборах

Олексій Кайда представив тернопільцям своїх довірених осіб на парламентських виборах

01.10.14 08:47 0 362
29 вересня 2014 року в Тернопільському прес-клубі кандидат у народні депутати України від ВО "Свобода" Олексій Кайда представив громаді своїх довірених осіб, з якими працюватиме на позачергових виборах до Верховної Ради України. Серед них – художній керівник обласного академічного театру актора і ляльки Іван Шелеп та громадський діяч, активіст Революції гідності, колишній військовий пілот Олександр Башта. Свободівець зазначив, що обрав цих людей через їхні переконання та принципову державницьку позицію.

Іван Шелеп підкреслив, що вже вдруге погодився стати довіреною особою: "Олексій Кайда не зрадив національним інтересам, а стояв із нами пліч-о-пліч під час Революції гідності й зараз відстоює інтереси Української держави".

" в Україні є два фронти: внутрішній, де кримінальні чиновники і олігархи намагаються утримати старі порядки, і зовнішній, де гинуть наші герої. І для перемоги на обох фронтах нам потрібна єдність. Не можна, щоби внутрішні чвари знищили нашу країну. Тому ми маємо консолідувати зусилля заради перемоги", – наголосив Олексій Кайда.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська область: на ...
Наступна новина: Найкрасивішою дівчиною ...

КОМЕНТАРІ