У Львівській області проводиться конкурсний відбор на стажування за Програмою заходів з перепідготовку управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

У Львівській області проводиться конкурсний відбор на стажування за Програмою заходів з перепідготовку управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

02.10.14 11:15 0 686
В Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі GIZ). Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з GIZ 28-29 жовтня 2014 року проводитимуть конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині за адресою м.Київ, вул. Велика Васильківська, 44, оф.5

У 2014 році українським менеджерам/ підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками

- Економічна кооперація без галузевої специфіки (з англійською мовою)

- Економічна кооперація з галузевою специфікою:

* Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості,

* Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд,

* Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я,

* Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів,

* Економічна кооперація в аграрному секторі,

* Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

У випадку, якщо напрямок не може бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».

Кандидати на участь у Програмі мають відповідати наступним вимогам:

• наявність закінченої вищої освіти;

• досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;

• добре знання англійської мови;

• вік не старший за 45 років.

Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччини, Федеральне міністерство економіки і енергетики.

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду з членами німецько-української відбіркової комісії, до складу якої входять представники GIZ, та секретаріату МЦПК. Співбесіда проводиться мовою стажування.

Співбесіда триває в середньому біля 20 хвилин.

Для проходження співбесіди кандидати мають заздалегідь подати до МЦПК наступні документи:

* анкету кандидата та рекомендацію керівника (в залежності від вибору мови стажування кандидатом), які знаходиться на сайті www.inwent.org.ua в розділі Програма підготовки менеджерів – Інформація для кандидатів на стажування;

* рекомендацію регіональної робочої групи (надається Львівською обласною державною адміністрацією. Контактна особа – Уляна Волошинівська, тел.(032)261-29-40, e-mail: infra@loda.gov.ua.)

* проектне завдання / коопераційний проект (методичні рекомендації щодо його розробки знаходяться на сайті www.inwent.org.ua);

* за можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;

* за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

Всі, вище вказані документи потрібно принести з собою на конкурсний відбір і додатково надіслати до Мінекономрозвитку України на електронну пошту: kodatskaya@me.gov.ua або за факсом (044) 285-62-89.

В процесі співбесіди з'ясовуються:

• Рівень знання іноземної мови (в кожному окремому випадку).

• Мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати, спрямовані на здійснення конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом, розширення/поглиблення зовнішньоекономічної діяльності та підвищення ефективності підприємства, організації, де працює спеціаліст. Коопераційна ідея ляже в подальшому в основу так званого коопераційного проекту, над яким спеціаліст (та підприємство, яке його делегує) буде працювати за допомоги німецького навчального центру для реалізації цілей, що стоять перед підприємством. Робота над коопераційним проектом починається за ДВА місяці до заїзду на стажування.

Для прийняття рішення про включення стажера в групу, яка вирушить відповідно до країни стажування, першочергове значення мають знання мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, гнучкість, здібності менеджера тощо.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.inwent.org.ua у розділі «Програма підготовки менеджерів» або за телефонами (044) 228-42-54.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Жовтень-грудень – ...

КОМЕНТАРІ