Працівники Кельменецького райвідділу УМВС України в Чернівецькій області вжили всіх необхідних заходів, аби викрити зловмисника. Ним виявилася 41-річна подруга потерпілої.
Жінка прийшла в гості до товаришки. Коли остання вийшла на декілька хвилин із кімнати, увагу зловмисниці привернула залишена сумка. Втриматися перед спокусою не вдалося. Вона витягла із гаманця 150 євро. Потім, ввічливо попрощавшись, пішла додому, - розповів начальник Кельменецького райвідділу Андрій П'ятницькій.
Відомо, що зловмисниця вже була раніше судима і відбувала покарання у місцях позбавлення волі. І навіть дружба не зупинила її перед скоєнням чергового злочину.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Рівненщина: затримали водія ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: в ...
Тренды здорового питания на 2026 год
Чому септик з бетонних кілець – екологічне рішення
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?