Житомирська триатлоністка Юлія Єлістратова здобула другу поспіль бронзову медаль Кубка світу

07.10.14 13:20 0 666
Цими вихідними, протягом 4-5 жовтня, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з триатлону, учасниця Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні та 2012 року в Лондоні, житомирська спортсменка Юлія Єлістратова здобула другу бронзову медаль на етапі Кубка світу, що відбувався у мексиканському місті Козумель.

Нагадаємо, що ця бронзова медаль є вже третьою нагородою такого рівня в кар'єрі Юлії. Зокрема першу у цьому сезоні етапу Кубка світу наша спортсменка отримала 28 вересня, фінішувавши третьою у місті Аланія (Туреччина).

Цього разу Юлія Єлістратова подолала дистанцію за 58 хвилин 58 секунд, поступившись трьома секундами володарці другого місця. Володарці другого місця наша триатлоністка програла лише три секунди.

Зауважимо, Юлія Єлістратова – єдина представниця України на цих змаганнях.

Заслужений тренер України з триатлону, голова федерації триатлону Житомирської області, старший тренер збірної команди Житомирської області Наталія Кирилович заразом є й першим тренером Юлії Єлістратової. Тож, успіхам своєї вихованки радіє наче власним. Разом із тим, Наталія Миколаївна акцентує на важливості цього досягнення для подальшої спортивної кар'єри Юлії Єлістратової:

«Здобуття цієї медалі додає все більше впевненості в тому, що Юлія братиме участь у двох масштабних змаганнях. Передусім, вона зможе отримати путівку на Перші Європейські Олімпійські ігри, що відбуватимуться наступного року в Баку, а також пройти до XXXI Літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 2016-го року».

Як пояснила Наталія Кирилович, відбір учасників до Перших Європейських Олімпійських ігор уже завершено. Так, у вересні в іспанському місті Мадриді Юлія Єлістратова посіла перше місце на завершальному етапі Кубка Європи. Нашу триатлоністку відразу зарахували до участі у цих змаганнях під першим номером. Крім неї, участь у них братимуть іще троє спортсменів Житомирщини – Олександра Степаненко, Єгор Мартиненко та Данило Сапунов.

До участі в XXXI Літніх Олімпійських іграх спортсменів почали добирати 1 червня 2014 року. Завершиться відбір 1 червня 2016 року. Серед реальних претендентів від нашої області – Єгор Мартиненко, Юлія Єлістратова та Данило Сапунов.