Олександр Симчишин привітав кращих виробників Хмельниччини

Олександр Симчишин привітав кращих виробників Хмельниччини

09.10.14 13:30 0 336
8 жовтня у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбулося нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - 2014. Вже одинадцятий рік поспіль Державні підприємства стандартизації, метрології та сертифікації забезпечують проведення Конкурсу на регіональному етапі.

Всеукраїнський конкурс якості продукції - престижне визнання досконалості підприємств, що прагнуть підвищити конкурентоспроможність власної продукції як на вітчизняному, так і на міжнародному споживчих ринках.

Загалом, у регіональному етапі Конкурсу в Хмельницькій області цього року взяли участь 50 місцевих підприємства. На розгляд Регіональної конкурсної комісії представлено продукції і послуги в таких номінаціях:

- «Продукція – продовольчі товари»;

- «Продукція – промислові товари для населення»;

- «Продукція – товари виробничо-технічного призначення»;

- «Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничих сферах».

Урочисте відкриття розпочалося із вітального слова першого заступника голови обласної державної адміністрації, голови Регіональної конкурсної комісії Олександра Симчишина.

Олександр Сергійович привітав організаторів, учасників та гостей регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» і побажав їм міцного здоров'я, злагоди, добробуту та подальшого процвітання. Особливу подяку посадовець висловив підприємствам, які надають допомогу військовим, що перебувають у зоні антитерористичної операції.

Переможців регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» нагороджено кубками, почесними грамотами та квітами.

Крім того, регіональною конкурсною комісією рекомендовано для участі у загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" краших учасників конкурсу.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку розповіли як ...
Наступна новина: Чернігів: Інвестор ...

КОМЕНТАРІ