Нобелівську премію з хімії присудили творцям флуоресцентного мікроскопа

Нобелівську премію з хімії присудили творцям флуоресцентного мікроскопа

09.10.14 14:02 0 245
Королівська академія наук Швеції присудила премію з хімії науковцям Еруку Бетзі з Медичного інституту в Ашбурні (США), Стефану В. Хеллу з Університету імені Макса Планка в Гьоттінгені та Вільяму Е.Морнеру зі Стенфордського університету за створення флуоресцентний мікроскопа з суперроздільною здатністю.

Про це повідомляє сайт організації.

«Премію у 2014 році отримують науковці, яким вдалося створити флуоресцентний мікроскоп з надзвичайно високим рівнем роздільної здатності. Ця новаторська робота перенесла оптичну мікроскопію до нановимірів», – повідомили організатори.

За оцінками науковців, «Еруку Бетзі, Стефану В. Хеллу, Вільяму Е. Морнеру вдалося вийти на зовсім новий рівень, завдяки якому оптичний мікроскоп може тепер заглянути до наносвіту, оскільки протягом довгого часу оптична мікроскопія мала обгрунтовані фізичні обмеження до 0,2 мкм».

У Королівській академії наук Швеції наголосили, що наноскопія використовується у всьому світі, а нові знання, отримані завдяки їй, щохвилини приносять користь людству, повідомляє «Укрінформ».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Закарпатська область: ...
Наступна новина: Ортопедическая детская обувь

КОМЕНТАРІ