Чернігів: Інвестор продовжуватиме роботи по будинку №36 на вул. 50 років ВЛКСМ

Чернігів: Інвестор продовжуватиме роботи по будинку №36 на вул. 50 років ВЛКСМ

09.10.14 13:33 0 280
Столичний інвестор Соруш Хакбаз продовжуватиме роботи з розбирання зруйнованих під'їздів будинку №36 по вулиці 50 років ВЛКСМ. Про це він повідомив у міськраді 6 жовтня на зустрічі із представниками будинку, що частково зруйнований від вибуху газу.

Інвестор підкреслив, що проблемним на питанням є визначення приналежності окремих мереж, однак воно поступово вирішується. Спеціалізована організація починає роботи із розбирання порушених конструкцій будинку. На місці зруйнованих під'їздів планується будівництво багатоквартирного будинку 7-9 поверхів.

"Від демонтажу до введення будинку в експлуатацію плануємо виконати роботи за 1,5-2 роки", - зазначив Соруш Хакбаз.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов запевнив чернігівців, що пан Соруш і його компанія будуть продовжувати виконання робіт. Крім того, розбирання та подальше зведення будинку здійснюватиметься при належному технічному нагляді.

Також інвестор повідомив, що буде розроблений графік виконання робіт.

Як повідомлялося раніше, 26 березня 2012 року у п'ятиповерховому будинку №36 по вулиці 50 років ВЛКСМ у Чернігові стався вибух газу. Внаслідок цього двоє людей загинули, 30 родин було відселено. Причиною вибуху побутового газу стала невдала спроба суїциду. Пізніше мешканці постраждалих під'їздів отримали кошти з держбюджету на придбання нового житла.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Йосиф Ситник: ...

КОМЕНТАРІ