У Чернігові готуються до визначних подій жовтня

У Чернігові готуються до визначних подій жовтня

09.10.14 17:03 0 311
Про підготовку та відзначення в Чернігові Дня українського козацтва і 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників йшлося на засіданні організаційного комітету на чолі з заступником міського голови – керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим.

Він, зокрема, наголосив, що при підготовці до відзначення суспільно значимих подій важливо врахувати теперішню ситуацію в державі. С. Віхров сподівається, що День українського козацтва буде організовано в співпраці з козацькими громадськими організаціями. А при підготовці до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників належну увагу заступник міського голови закликав приділити людям старшого покоління.

За інформацією начальника управління культури міської ради Юрія Ткача, на Покрову, 14 жовтня, заплановані традиційні заходи: покладання квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченку та мітинг до Дня українського козацтва (початок о 12:00), а також благодійний творчий вечір до Дня українського козацтва в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за участю академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» (початок о 19:00).

Козацькі організації цього дня планують поповнити свої лави юними козачатами, а також почастувати чернігівців і гостей міста справжнім козацьким кулешем.

Заходи до 70-ї річниці визволення України розпочнуться вже 11 жовтня відбірковим туром учасників конкурсних виступів відкритого міського фестивалю - конкурсу патріотичної пісні «Поклик серця» в міському Палаці культури ім. В. Радченка (початок об 11:00).

Безпосередньо 28 жовтня відбудеться покладання квітів до братської могили в сквері ім. М.Попудренка та Меморіалу Слави на Болдиній горі.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: В Закарпатській області у ...

КОМЕНТАРІ