На вірність України присягнули нові бійці батальйону "Івано-Франківськ"

На вірність України присягнули нові бійці батальйону "Івано-Франківськ"

11.10.14 13:02 0 519
В урочистій атмосфері на плацу Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ для прийняття Присяги вишикувалися добровольці, котрі відповідально зробили вибір стати до лав правоохоронців у нелегкий для України час.

Розпочинаючи урочистості, начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин найперше попросив присутніх вшанувати пам'ять про загиблих побратимів хвилиною мовчання та покласти квіти до пам'ятника працівникам міліції, які загинули при виконанні службових обов'язків.

Ветерани органів внутрішніх справ полковники міліції у відставці вручили зброю новопризначеним міліціонерам, а відтак, після завершення урочистостей, усі бажаючі мали можливість оглянути зброю, спорядження та оснащення спецпризначенців.

Із цією знаменною подією поповнення прикарпатської міліції привітала радник міністра внутрішніх справ України Тетяна Чорновол. Вона вручила бійцям батальйону, котрі воювали на сході України, державні нагороди та чергові спеціальні звання.

Ректор Національної академії внутрішніх справ України генерал-майор міліції Володимир Чернєй, також привітав добровольців. Водночас, у цій урочистій обстановці вручив Прикарпатському факультету прапор.

Бійців спецбатальйону благословили на добру службу та освятили священики місцевих єпархій.

Особливо хвилюючими стали хвилини, коли івано-франківські школярі подарували бійцям обереги на удачу.

Підтримати новобранців прийшли і їхні рідні. Вони, як і всі присутні, бажали бійцям успіхів у службі, чесно та гідно виконувати свій обов'язок, бо вони зробили вибір справжніх чоловіків – захищати Батьківщину.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку відбулися ...
Наступна новина: У Житомирській області 35 ...

КОМЕНТАРІ