У Львівській області рятувальники пропагують культуру безпеки серед молоді

У Львівській області рятувальники пропагують культуру безпеки серед молоді

11.10.14 12:44 0 504
Рятувальники продовжують ефективну співпрацю з освітніми навчальними закладами, пропагуючи культуру безпеки серед молоді.

Працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області провели із учнями 1-11 класів Винниківської школи-інтернату виховний захід на тему «Безпека дитини».

Захід розпочався з пожежної тривоги. Діти продемонстрували зібраність, обізнаність та без паніки виходили з приміщення. Після чого вихователі доповіли директору про склад евакуйованих дітей. Наступним етапом зустрічі стала розповідь рятувальників учням про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Дітлахи продемонстрували активність та дисциплінованість під час проведення занять, розглянули важливі аспекти небезпечних ситуацій, які виникають у сучасному суспільстві, ознайомилися із роботою первинних засобів пожежогасіння, та з першочерговими діями під час екстремальних ситуацій. Рятувальники наочно демонстрували дітям пожежно – рятувальний автомобіль, спеціальний одяг та обладнання для дій у надзвичайних ситуаціях та популяризували професію рятувальника. Діти із задоволенням оглядали пожежно-рятувальне спорядження та спец обладнання, кожен намагався одягнути справжню каску рятувальника чи приміряти рятувальний костюм. Наступним етапом заходу були змагання під назвою «Теренова гра», суть даної гри полягала в тому, що кожна команда мала пройти 6 станцій: на першій станції вони одівали протигаз та транспортували потерпілого до безпечного місця, після чого надавали медичну допомогу. Наступним етапом була смуга перешкод та пожежний пост - де діти відповідали на запитання з пожежної безпеки.

Діти із задоволенням та з великим ентузіазмом брали участь у даній грі і показували свої навички. Після завершення даних заходів учні щиро подякували за цікаво проведений день та пообіцяли дотримуватися усіх правил безпеки життєдіяльності.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Житомирщині пройшли ...
Наступна новина: На Тернопіллі за право ...

КОМЕНТАРІ