Сергій Машковський: «Переконаний, що житомирські товаровиробники, продукція яких пройшла перевірку на якість, зможуть задовольнити найвибагливішого споживача»

Сергій Машковський: «Переконаний, що житомирські товаровиробники, продукція яких пройшла перевірку на якість, зможуть задовольнити найвибагливішого споживача»

11.10.14 13:29 0 438
10 жовтня в облдержадміністрації відбулася церемонія нагородження переможців регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» 2014 року.

Голова облдержадміністрації, голова регіональної конкурсної комісії Сергій Машковський привітав організаторів, учасників та переможців регіонального етапу конкурсу.

« наші товаровиробники розуміють, що запорука їхнього успіху – це висока якість, визнання та схвальна оцінка споживачів. На Житомирщині є підприємства, які випускають високоякісну продукцію, що отримала високі оцінки на першому етапі конкурсу «100 кращих товарів України», - зазначив Сергій Машковський.

Він висловив впевненість в тому, що регіональні переможці гідно представлять свою продукцію у Києві і здобудуть призові місця на загальнодержавному рівні.

«Я переконаний, що житомирські товаровиробники, продукція яких вже пройшла перевірку на якість, зможуть задовольнити найвибагливішого споживача. Впевнений, що цьогорічний конкурс дасть черговий поштовх для поліпшення якості вітчизняної продукції та посилить її конкурентоспроможність серед європейських країн», - підкреслив очільник області.

Всього на регіональний рівень надійшли заявки від 47 підприємств Житомирщини на 50 видів продукції (кожен учасник конкурсу мав право подавати кілька видів продукції).

Переможцями на регіональному етапі стали 29 підприємств, які представили 30 видів продукції, робіт і послуг.

Довідково. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - єдиний державний конкурс, який не має комерційного характеру. Він проводиться у два етапи – регіональний і загальнодержавний. Участь у заключному етапі мають право брати лише ті підприємства, які вибороли перемогу на регіональному рівні.

При оцінці заявлених на конкурс товарів і послуг враховуються потреби споживчого ринку в конкретному виді продукції та її конкурентоспроможність; соціальна значимість та необхідність товарів і послуг для різних категорій населення; доступність ціни; рівень задоволення споживачів і організацій, що їх купують; вплив (при реалізації) кожного виду продукції на економічні показники відповідного регіону чи держави в цілому; рівень рекламного супроводу; географія продаж тощо.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Перша ліга. Буковина не ...
Наступна новина: смт Воловець: вогнеборці ...

КОМЕНТАРІ