У Житомирській області 35 котелень уже переведено на альтернативні види палива

У Житомирській області 35 котелень уже переведено на альтернативні види палива

11.10.14 13:07 0 444
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 р. № 297, теплопостачальними підприємствами Житомирщини розроблено заходи щодо скорочення споживання природного газу протягом опалювального сезону 2014–2015 років. Нагадаємо, що згідно із завданням Уряду, така економія має становити 37,7 млн куб. м, тобто 30 %, у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський зазначає, що теплопостачальним підприємствам області доведено ліміт газу у розмірі 87,9 млн куб. м. З метою дотримання лімітної дисципліни здійснено розподіл споживання природного газу в розрізі підприємств теплоенергетики.

Зазначену економію заплановано досягти шляхом виконання технічно-організаційних заходів та переведення котелень на альтернативні види палива (відходи деревини, пелети, дрова).

«На вже проведено модернізацію та реконструкцію 53 котелень, вдалося замінити 26 енергоємних котлів, 41 одиницю насосного обладнання, 3,9 км теплових мереж на труби в пінополіуретановій ізоляції. Також на автономне та індивідуальне опалення частково перейшли жителі Бердичева, Малина, Овруча та Коростишева. Разом із тим, в області було закрито дев'ять нерентабельних котелень. Керівництво департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації спільно з профільними підрозділами в районах регулярно перевіряють дотримання теплопостачальними підприємствами вимог відкоригованих режимних карт котелень. До того ж, забезпечується підготовка системи автоматичного обліку енергоносіїв і коригування температурних графіків стосовно реальних потреб споживачів. Увесь комплекс цих заходів наразі виконано на 92,3 відсотка», – пояснює очільник області.

При цьому стан виконання робіт щодо переведення котелень на альтернативні види палива, зі слів Сергія Машковського, становить 91,1 %.

«Здійснення цих заходів на Житомирщині триває. Так, загалом плануємо перевести на місцеві види палива 94 котельні, зокрема, 11 комунальних (економія газу очікується у межах 5,5 млн куб. м) і 83 системи, що опалюють установи бюджетної сфери (економія – 9,9 млн куб. м). На вдається заощаджувати 8,2 млн куб м газу, оскільки вже 35 котелень переведено на альтернативні види палива, – зауважує посадовець, і додає: – До початку опалювального сезону на Житомирщині плануємо перевести ще 41 одиницю. А до кінця року, отримавши державну субвенцію на заміщення блакитного палива, зможемо переобладнати ще 18 котелень».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На вірність України ...
Наступна новина: У Львівській області -Права ...

КОМЕНТАРІ