На Тернопіллі у Гусятинській лікарні відкрили твердопаливну котельню

На Тернопіллі у Гусятинській лікарні відкрили твердопаливну котельню

11.10.14 15:34 0 481
У Гусятинській центральній комунальній районній лікарні розпочала роботу твердопаливна котельня. Вона обігріватиме 11 корпусів лікарняного закладу і дозволить зекономити витрати на опалення до 20-25%. Урочисте відкриття котельні відбулося 9 жовтня. Право перерізати символічну стрічку надали голові Тернопільської обласної державної адміністрації Олегу Сиротюку.

Очільник області подякував усім, хто долучився до будівництва та відкриття котельні. Також він зазначив, що питання використання альтернативних видів палива у наш час є надзвичайно актуальним, а тому треба вжити максимум заходів для того, щоб забезпечити нашу незалежність в енергетичній сфері.

«З відкриттям котелень на альтернативних видах палива ми стаємо все більш енергетично незалежні від нашого північного сусіда, - зазначив голова ОДА. – В цьому році ми поставили завдання усім керівникам районів вжити максимальних заходів, щоб ми запустили котли на альтернативних видах палива. Гусятинський район показав хороші результати. Є взаємодія між районною адміністрацією і радою. Ваша робота свідчить, що успіх там, де не протистояння, а спільна робота».

За словами голови Гусятинської районної державної адміністрації Ігоря Аніловського, проект будівництва котельні розрахований на повне заміщення газу, а це вимагало немало коштів. В такий складний для країни час з державного бюджету було б важко виділити гроші, а тому його реалізовано за кошти ПП "Гусятин-тепло".

«Я радий тому, тому що ми показали приклад державно-приватного партнерства. Кошти приватної компанії ми використали по призначенню. Проектна вартість цієї котельні становить 1,200 млн гривень. У 2013 році за використання природного газу Гусятинська центральна комунальна районна лікарня виплатила 1 млн 106 тисяч гривень. Нові твердоопалювальні котли зекономляить 200 тисяч, і забезпечать обігрів 11 лікарняних корпусів. При потребі лікарня зможе використовувати і стару газову котельню».

У новозбудованому приміщенні котельні встановлено 2 котли марки АРС 830, виготовлені Коростенським заводом. Вони розраховані на тверде паливо а саме на вугілля, пелети і дрова.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку відбулись ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ