Тернопільські віндсерфінгісти зайняли весь п’єдестал Чемпіонату України

Тернопільські віндсерфінгісти зайняли весь п’єдестал Чемпіонату України

13.10.14 15:44 0 465
Спортсмени п'ятнадцяти команд із Дніпропетровська, Миколаєва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Херсону, Полтави, Тернополя, Києва та інших областей стали учасниками Чемпіонату України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми. Такі змагання з 1 до 6 жовтня тривали у місті Вишгород Київської області, на Київському водосховищі. Змагались яхтсмени у різних класах яхт, зокрема, «470», «Лазер», «Фін», «Лазер-Радіал» тощо. Тернопіль на регаті представляли вихованці секції віндсерфінгу обласного відділення Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які виступали на вітродошках «RS:X».

У командному заліку наша збірна зайняла третє місце, поступившись киянам, що стали першими, та яхтсменам із Дніпропетровська, у яких друге місце.

- Ми набрали чотириста очок, – сказав тренер тернополян Олексій Нижегородов, – незважаючи на те, що наша команда була найменшою за складом. У ній виступало лише шестеро, в той час, як, скажімо, збірні Києва, Дніпропетровська, налічували до двадцяти і більше спортсменів. Вдалося обійти навіть надзвичайно представницьку команду з Миколаєва, які відстали лише на десять очок. Однак у своєму класі нам вдалося зайняти весь п'єдестал пошани, здобувши у віндсерфінгу «золото», «срібло» та «бронзу», що й принесло таке високе місце у рейтингу команд.

Отож, в особистому заліку чемпіоном та володарем золотої медалі цьогорічного Чемпіонату України з вітрильного спорту став майстер спорту України міжнародного класу з Тернополя Олександр Тугарєв (на фото). Звання срібного призера здобув кандидат в майстри спорту Мар'ян Воловець. Обоє спортсменів є студентами економічного коледжу ТНЕУ. Третє місце і бронзову нагороду виборов учень Тернопільської ЗОШ №6 Арсен Гринчак, а четвертим був першокурсник ТІСІТ Юрій Будай. Усі спортсмени представляють також обласну школу вищої спортивної майстерності, тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв (старший).

На фото: команда тернопільських віндсерфінгістів - В'ячеслав Ровецький, Мар'ян Воловець, Олександр Тугарєв, Арсен Гринчак, Станіслав Клапак, Юрій Будай

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Спецбатальйон ...

КОМЕНТАРІ