У жовтні в Україні зафіксовано п’ять випадків насилля щодо журналістів

У жовтні в Україні зафіксовано п’ять випадків насилля щодо журналістів

14.10.14 13:38 0 502
У період із 1 по 10 жовтня в Україні зафіксовано п'ять випадків застосування фізичної агресії щодо журналістів.

Про це 13 жовтня повідомляє прес-служба Інституту масової інформації.

Зокрема, у Житомирі стався напад на журналістку видання «20 хвилин» Марію Шомко. На неї неподалік її дому намагався наїхати невідомий автомобіль, проте вона встигла відбігти. Марія пов’язує цей випадок з журналісткою діяльністю.

В Івано-Франківську винуватці ДТП погрожували журналістці «Репортера» Наталії Джулай фізичною розправою за фотозйомку аварії.

Суддя Ленінського районного суду міста Миколаєва Юрій Крутій на судовому засіданні з розгляду справи про ДТП, винуватцем якого був начальник управління з надзвичайних ситуацій Миколаївської ОДА Петро Камінський, намагався разом з адвокатами обвинуваченого вигнати кореспондентку інтернет-видання «Преступности.НЕТ» Олену Мельникову, журналіста інтернет-видання «Новости-N» Андрія Прокопенка, журналістку «Миколаївського центру журналістських розслідувань» Олену Нефедову з кабінету, де проводилось засідання.

Гендиректор одеського «Сьомого каналу» Михайло Малишев заявив, що йому погрожували невідомі з вимогою змінити редакційну політику телеканалу. За його словами, невідомі рекомендували змінити редакційну політику каналу, оскільки передачі, які транслюються каналом, зачіпають інтереси дуже шанованих людей в місті.

На Чернігівщині невідомий погрожував розправою журналістам місцевої газети. Співробітники Чернігівського міського відділу УМВС проводять перевірку за фактом погроз. Назва газети не розголошується.

Довідка.

Даний звіт підготовлено в рамках проекту «Мережа медіа-спостерігачів», який виконує ІМІ за підтримки Freedom House та МЗС Норвегії. Новости

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ