Цього року «Молодість» відкриє стрічка режисера Бенуа Жако «Три серця»

Цього року «Молодість» відкриє стрічка режисера Бенуа Жако «Три серця»

14.10.14 10:29 0 442
Київський міжнародний фестиваль «Молодість», що проходитиме з 25 жовтня по 2 листопада, оголосив фільм, який відкриває кіномарафон. Це стрічка режисера Бенуа Жако «Три серця».

У Європі прем’єра стрічки відбулася наприкінці літа. А вітчизняний глядач ще тільки має ознайомитися з сюжетом драми, знятої кінематографістами Франції, Німеччини, Бельгії.

Лірична історія розповідає про випадковості-невипадковості зустрічей різних людей. Один із героїв фільму, Марк, спізнившись на поїзд до Парижа, зустрічає в провінційному містечку Сільві. Зустріч зближує їх, вони сподіваються побачитися ще раз, уже в Парижі. Він практично нічого не знає про неї, вона – про нього. Але це тільки зав’язка наступних поворотів про зустрічі-незустрічі самотніх сердець.

Режисер Бенуа Жако (творець картин «Прощай, моя королево», «У лісовій хащі», «Маркіз де Сад») запросив у «Три серця» відомих акторів: Катрін Деньов, Шарлотту Генсбур, К’яро Матрояні, Френсіса Леплея та інших. Фестивальна прем’єра цієї картини в Києві – справжній осінній подарунок усім любителям «кіно про любов».

Гендиректор «Молодості» Андрій Халпахчі розповів, що цього року буде насиченою українська програма, до якої ввійшли фільми, зняті в нашій країні впродовж останнього року, – ігрові, анімаційні, документальні, короткометражні, повідомляє DT.UA. Новости

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ