В Чернівецькій області рятувальники продовжують допомагати вимушеним переселенцям

В Чернівецькій області рятувальники продовжують допомагати вимушеним переселенцям

14.10.14 10:19 0 477
Протягом тижня у Чернівецьку область для проживання прибуло 70 вимушених переселенців. Всього на сьогоднішній день на території краю знайшли притулок 1607 вимушених переселенців зі східних областей України та тимчасово окупованої території. Рятувальники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області приділяють значну увагу всім переселенцям, піклуються, щоб кожен з них зумів пристосуватися до нових умов життя.

З метою забезпечення своєчасної та якісної психологічної допомоги переселенцям, практичні психологи Управління ДСНС України у Чернівецькій області постійно відвідують переселенців. Так, 10 жовтня рятувальники Управління відвідали Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів у Чернівцях, в якому проживають 14 переселенців зі східних областей України. Для покращення соціальної адаптації, психологами було проведено групове та індивідуальне консультування, в ході якого було встановлено, що найбільша проблема, яка турбує переселенців – відсутність стабільності та невпевненість в завтрашньому дні, а також страх за рідних та близьких, які залишилися у зоні бойових дій.

«Психологи постійно навідуються до нас. Вони щиро хочуть допомогти нам пережити складний період нашого життя, а це дарує нам надію на майбутнє» – сказала Оксана, переселенка з міста Маріуполя.

Окрім допомоги переселенцям, які вже проживають у Чернівецькій області, рятувальники продовжують зустрічати людей, що прибувають із зони бойових дій. Так, 10 жовтня на залізничному вокзалі у Чернівцях, працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області зустріли сім’ю, жінку з дочкою, які прибули з міста Макіївка Донецької області. Психологом Управління була надана психологічна допомога переселенцям. Рятувальники допомогли людям із речами першої необхідності та доправили їх до місця проживання у Чернівцях.

«Кожного переселенця, який покидає рідну домівку заради порятунку власного життя, турбує невпевненість у завтрашньому дні. всі психологи Управління ДСНС вважають своїм обов’язком допомогти переселенцям, щоб вони змогли краще пристосуватися до нових умов проживання» – зазначив психолог Управління підполковник служби цивільного захисту Сергій Братенко.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ