У Житомирі під час благодійного ярмарку зібрали 16,5 тисяч гривень на потреби Житомирського військового госпіталю

У Житомирі під час благодійного ярмарку зібрали 16,5 тисяч гривень на потреби Житомирського військового госпіталю

14.10.14 09:50 0 447
З нагоди великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці 13 жовтня у Житомирі відбувся черговий етап соціального проекту «Молюсь за тебе, Україно! За кожного батька, за кожного сина».

Метою акції цього разу став збір матеріальної допомоги для Житомирського 409-го ордена Червоної Зірки військового госпіталю.

Співорганізаторами заходу виступили житомирська громадська організація «Спілка небайдужих жінок», Богунська районна рада міста Житомира та Житомирська міська рада.

Популяризуючи народні традиції, ініціатори проекту два роки тому створили ярмарковий бренд міста Житомира. Але цьогоріч було змінено його формат. Так, житомиряни та гості обласного центру долучилися вже до благодійного ярмарку, що відбувся у Житомирському академічному обласному театрі ляльок.

Голова правління ГО «Спілка небайдужих жінок» Світлана Жаворонкова розповіла, що ідейними натхненниками проведення ярмарку стали житомирські художники. Адже саме вони запропонували продати свої картини задля благородної мети. Їх ціна коливалася від 25-ти гривень до 2,5 тис. грн. за виріб. Зокрема відвідувачі могли придбати роботи Заслуженого художника України Юрія Камишного.

Активістка також зазначила, що це вже третій благодійний захід, організований задля допомоги нашим бійцям, котрі беруть участь в антитерористичної операції. Так, початком цієї благодійної місії у травні став аукціон, під час якого було зібрано 120 тис. грн. Ці кошти були спрямовані на рахунки дітей загиблих учасників АТО. Наступним етапом стала акція «Підтримай героя» до Дня міста Житомира. Виручені 65 тис. 700 грн організатори розподілили на потреби 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади, Північного регіонального управління та Житомирського військового госпіталю.

проведення акції підтримали й представники обласної влади. Так, заступник голови обласної ради Руслан Годований і кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослав Лагута навіть придбали оберіг, виготовлений дітьми, та чотири картини. Ці художні вироби вони подарують представникам покоління, яке сприяло становленню української нації.

«У благодійному ярмарку брали участь вихованці 83-х навчальних закладів нашого обласного центру. Ця спільнота об'єднує 47 тисяч дітей і 3700 учителів. Тож велике значення має виховний момент: ми долучаємо до благодійності наше підростаюче покоління. Такі заходи об'єднують людей довкола спільних цінностей та прагнень», – акцентував кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Під час благодійного ярмарку вдалося зібрати 16 тис. 500 грн.

Зі свого боку, заступник начальника Житомирського військового госпіталю з виховної роботи майор Олексій Бердник, повідомив, що всі виручені кошти будуть пропорційно розподілені на закупівлю необхідного обладнання, медикаментів і поліпшення побутових умов поранених учасників АТО, які наразі перебувають на лікуванні у цьому закладі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку микола Романюк ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: на ...

КОМЕНТАРІ