Житомирщина: «За створення належних умов для проживання взимку переселенців несемо спільну відповідальність», - Сергій Машковський

Житомирщина: «За створення належних умов для проживання взимку переселенців несемо спільну відповідальність», - Сергій Машковський

14.10.14 08:07 0 462
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Машковський 13 жовтня під час засідання регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна повідомила, що за вересень на територію області прибуло 1029 громадян, що складає 23% від загальної кількості переселенців, які приїжджають до Житомирщини. За її словами, у порівнянні з іншими регіонами такий показник перевищує середній рівень по державі. За цей же період вибуло з області 307 осіб (7%).

Також директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації проінформувала присутніх, що робочою групою було проведено моніторинг задекларованих місць проживання у таких районах: Коростишівському, Брусилівському, Житомирському, Андрушівському, Попільнянському, Баранівському. Не всі запропоновані приміщення придатні для проживання там переселенців у зимовий період.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив, що райони Житомирщини повинні також підключатися до роботи та надавати допомогу. Адже самотужки обласний центр не зможе прийняти всіх переселенців.

«Це спільна відповідальність, потрібно розподілити навантаження та проявити розуміння. У кожному районі повинні бути створені місця для проживання переселенців, придатні для зимівлі»

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ