В Житомирській області на стіні овруцької школи встановили меморіальну дошку герою

В Житомирській області на стіні овруцької школи встановили меморіальну дошку герою

14.10.14 15:40 0 519
10 жовтня на подвір'ї Овруцької загальноосвітньої школи №1 зібралися учні, вчителі та всі, хто знав Сергія Пешка – славного сина своєї землі, що загинув, захищаючи її. Йому, ще зовсім юному, сповненому мрій і сподівань, судилося дивитися на світ сірими очима з меморіальної дошки, встановленої на стіні рідної школи.

Солдат Сергій Пешко народився у 1989 році в селі Дубовий Гай Овруцького району. Проходив військову службу за контрактом у миротворчих військах. В зоні проведення антитерористичної операції перебував у складі 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського. Загинув 14 серпня.

Сергій мріяв про власну домівку, про сім'ю, але неоголошена війна обірвала його життя. Жодні слова не зможуть передати гіркий біль, що назавжди залишить ця тяжка втрата у серцях батьків і старшого брата. Але хлопець не міг спостерігати за військовими подіями вдома - у кімнаті героя залишився прапор з написом «Ніхто, крім нас».

Сергія Пешка поховали на військовому кладовищі в Овручі, а меморіальна дошка на стіні школи нагадуватиме прийдешнім поколінням, що тут навчався їх земляк-герой.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ