Рятувальники контролюють підготовку виборчих дільниць до позачергових виборів у народні депутати України

Рятувальники контролюють підготовку виборчих дільниць до позачергових виборів у народні депутати України

14.10.14 11:54 0 467
Уже через кілька тижнів відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Поки кандидати активно агітують свою кандидатуру на пост всеукраїнських обранців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування проводиться цілеспрямована підготовка виборчих дільниць. Рятувальники, у свою чергу, нагадують про порушення, які були зафіксовані на попередніх виборах та нагадують основні вимоги пожежної безпеки на виборчих дільницях.

- На об’єктах проведення позачергових виборів Президента України, у поточному році, органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, в області було запропоновано до виконання понад 15 тис. порушень вимог нормативних актів з питань пожежної безпеки, – розповідає заступник начальника Управління ДСНС у Житомирській області Олег Шахрай. – Аналіз перевірок засвідчив, що стан пожежної безпеки виборчих дільниць потребує суттєвого покращення. Тим паче, що порушення одні і ті ж самі та зустрічаються у кожному другому районі Житомирщини.

Зверніть увагу! Варто дотримуватися наступних вимог:

- із приміщення виборчої дільниці має бути не менше двох евакуаційних виходів;

- сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно мають утримуватися вільними і нічим не захаращуватися;

- приміщення повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння;

- на виборчих дільницях та агітпунктах забороняється зберігати легкозаймисті речовини та користуватися відкритим вогнем;

- палити цигарки дозволяється лише у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях;

- для аварійного освітлення приміщень необхідно передбачити електричні ліхтарі.

Нагадаємо, що згідно чинного виборчого законодавства, усі особи які беруть участь у роботі виборчих дільниць та агітпунктів, повинні знати і виконувати правила протипожежної безпеки, а при виникненні пожежі негайно повідомити про це за номером телефону «101» та вжити заходів щодо евакуації людей і документів із приміщення. Після чого розпочати гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння до прибуття підрозділів пожежної охорони.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Ветерану закарпатської ...

КОМЕНТАРІ