Тернопілля: триває перевірка фінансово-господарської діяльності фірми «Будова-Захід»

Тернопілля: триває перевірка фінансово-господарської діяльності фірми «Будова-Захід»

14.10.14 09:24 0 673
Не продовжує будівництво незавершених об'єктів колишніх пайовиків Щепановського новий забудівник – директор фірми «Будова-Захід» Андрій Стоцький. Фінансово-господарську діяльність фірми щодо цих об'єктів перевіряють правоохоронні органи.

Можливі шляхи вирішення питання будівництва незавершених об'єктів обговорили на робочій нараді, яку 13 жовтня провів перший заступник голови тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Представники департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА оглянули будівлі. Мова йде про об'єкти за адресами – вулиця Корольова, проспект Степана Бандери та село Гаї Шевченківські.

Нагадаємо, що забудівник обіцяв два об'єкти до початку зими накрити шифером, а також подати чіткий план робіт.

«На Корольова будівництво не проводять, ділянку не загородили. Знаходитись на території небезпечно, адже там розрили котлован, висота якого - до 4 метрів. У Гаях Шевченківських є будівельні матеріали, однак роботи не ведуться. На Бандери будівництво не продовжують, тимчасової дороги не зробили».

Остаточних результатів перевірки фінансово-господарської діяльності фірми ще немає. Та попередньо уже знайшли деякі розбіжності між цифрами в актах та реальними показниками.

«Я ще раз наголошую, що єдиним правильним рішенням для пайовиків є пошук нового інвестора, - зазначив Іван Крисак. – Адже забудівник зволікає своїми обов'язками та залишає нам лише обіцянки, жодної із яких не виконує. У міру своєї компетенції та повноважень ми допоможемо у вирішенні проблемних питань, які виникатимуть у ході оформлення нових договорів. Пайовикам потрібно детально вивчити юридичну ситуацію стосовно свого об'єкту, щоб розірвати стосунки із найменшими втратами коштів».

Правоохоронним органам за пропозицією пайовиків надішлють звернення з вимогою зробити повний об'єм обміру на об'єктах. Наступну нараду проведуть після отримання результатів перевірки.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сергій Машковський: «Ми ...
Наступна новина: Львівські пластуни на ...

КОМЕНТАРІ