Модель реформування Тернопільщини представили у Києві

Модель реформування Тернопільщини представили у Києві

14.10.14 12:53 0 528
Добувна галузь, екологія, туризм і рекреація, проекти енергоефективності, впровадження наукових розробок, агропромисловий комплекс, переробка, транспорт, логістика, ІТ-технології - пріорітетні напрямки інвестування на Тернопільщині.

На цьому наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра під час презентації економічного та інвестиційного потенціалу області, яка відбулася 8 жовтня у Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України в Києві.

За словами заступника, вигідне географічне розташування – одна з переваг Тернопільщини.

«Наша область знаходиться у центрі Західної України, це – торговельні ворота у центр, схід, північ і південь де?р?жави, - констатував Леонід Олексійович. – Через Тернопільщину проходять міжнародні автомобільні і залізничні транспортні коридори. Відстань до сусідніх держав – від 220 км, до сусідніх обласних центрів – 130 -170 км, до Києва – 418 км. Область має густу мережу автомобільних і залізничних шляхів.

Під час презентації Леонід Олексійович акцентував увагу на природніх багатствах краю: печера «Оптимістична» - спелеологічне «8 чудо світу», перше місце в Європі за довжиною тунелів; Русилівський каскад водоспадів – один з найдовших в Україні; Джуринський водоспад – найвищий рівнинний водоспад України; Дністровський каньйон – найдовший у Європі; третина замків України знаходиться на території області.

Також заступник голови ОДА презентував модель реформування Тернопільщини.

«Насамперед – це модернізація системи управління та дозвільних механізмів, формування привабливого ділового клімату, напрацювання Стратегії розвитку Тернопільщини до 2020 року, реалізація бізнес-проектів, збереження екології, просування інновацій, енергоефективність, нестандартні кроки та рішення», - зазначив Леонід Бицюра.

Нагадаємо, під час презентації підписали Угоду про співпрацю між Тернопільської обласною державною адміністрацією та Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) і Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості.?

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Для запобігання ...
Наступна новина: В Чернівецькій області за ...

КОМЕНТАРІ