На Тернопільщині запрацюють ще три спиртові заводи

На Тернопільщині запрацюють ще три спиртові заводи

14.10.14 13:37 0 600
Шість спиртових заводів працюватимуть в області до кінця року. Зокрема Борщівське МПД ДП «Укрспирт» та Марилівське МПД ДП «Укрспирт» повноцінно працюватимуть уже цього тижня, повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації Олег Напора на апаратній нараді, яка відбулась 13 жовтня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

«Марилівське МПД ДП «Укрспирт» розпочало роботу. Цього тижня плануємо завершити підготовку Борщівського МПД ДП «Укрспирт» , - зазначив Олег Напора. – Також працює Новосілківське МПД ДП «Укрспирт». Ці три заводи сировиною забезпечені. До кінця року відновимо заводи у Залізцях, Хоросткові та Зарубинцях. Зокрема Залозецький МПД ДП «Укрспирт» готове до роботи, у Хоросткові вирішують проблеми технічного характеру. На ДП «Зарубинський спиртовий завод» триває реконструкція».

Окрім того, Олег Напора проінформував про роботу в цукровій галузі області. На даний час в департаменті агропромислового розвитку вирішують питання вивозу та здачі буряків дрібними господарствами.

«Із певними проблемами зіштовхнулись фермери Борщівського, Заліщицького та Бучацького районів, - зауважив Олег Напора. – Ми знайшли для них пункти прийому у Хоросткові та Чорткові. Плануємо протягом двох тижнів завершити вивіз та здачу буряків».

Цього року на Тернопільщині високі показники врожайності цукрового буряка, тож потрібно якомога якісніше провести його переробку, додав Іван Крисак.

«Ми змушені шукати нестандартні виходи із ситуації, - зазначив він – Від нашої оперативності та професіоналізму в першу чергу залежить добробут краю. Адже ми працюємо у нелегких умовах економії та нестабільності».

Довідково:

Інформація про хід збирання с/г культур по всіх категоріях господарств Тернопільської області на 13 жовтня 2014 року:

Цукрові буряки: валовий збір - 708.3 тис.тонн, врожайність - 389.2 ц/га.

Вивезено цукрових буряків на заводи,– 635 тис. тонн.

Соняшник: валовий збір - 39.3, врожайність - 21.7

Соя: валовий збір - 117.1, врожайність - 21.7

Гречка: валовий збір - 9.8, врожайність - 11.7.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сергій Машковський: «Від ...
Наступна новина: У жовтні в Україні ...

КОМЕНТАРІ