Вчителька тернопільської ЗОШ №2: "Зустрічі дітей з міліціонерами є необхідними для правового виховання підростаючого покоління"

Вчителька тернопільської ЗОШ №2: "Зустрічі дітей з міліціонерами є необхідними для правового виховання підростаючого покоління"

14.10.14 10:47 0 444
Співробітники Тернопільського міського відділу міліції спільно з працівниками управління кадрового забезпечення зорганізували зустріч з шестикласниками загальноосвітньої школи №2. Правоохоронці запросили до себе на гостину школярів, щоб розповісти про міліцейську професію та ближче познайомити з особливостями щоденної служби.

Заступник начальника Тернопільського міськвідділу міліції-начальник кримінальної міліції Анатолій Стельмащук розповів підліткам про ті завдання та обов'язки, які покладені на правоохоронні органи.

- Міліцейська робота багатогранна. Скільки підрозділів і служб – стільки й зобов'язань, - відзначив Анатолій В'ячеславович. – Але основне завдання правоохоронців – це захист людей. Заради цього й працює міліція.

Анатолій Стельмащук розповів дітям, як діяти в ситуаціях, що можуть загрожувати їхньому життю і здоров'ю, куди звертатись у разі необхідності, застеріг від необдуманих вчинків. Хлопці та дівчата з цікавістю слухали розповіді досвідченого оперативника про реальні випадки із практики.

Та чи не найбільше захоплення у школярів викликало відвідування стрілецького тиру. Там вони мали змогу оглянути зброю і спецзасоби, якими користуються працівники міліції. Під пильним наглядом співробітників відділу професійної підготовки управління кадрового забезпечення школярі самі спробували розібрати і зібрати вогнепальну зброю.

– Мені дуже сподобався міліцейський тир, – ділиться своїми враженнями школярка Вікторія Блажків. – Я хочу навчитися стріляти, коли виросту, теж стану міліціонером і буду захищати людей.

Побували діти й у міліцейському музеї, де їм провели екскурс в історію становлення і розвиток міліції краю.

У науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі міськвідділу дітям показали обладнання, яким користуються у своїй роботі експерти і за допомогою якого розкривають злочини.

- Зустрічі дітей з правоохоронцями є пізнавальними та необхідними для правового виховання підростаючого покоління, – впевнена класний керівник шестикласників Ірина Обач. – Вони дисциплінують дітей. Добре, що підлітки мали можливість побачити, як працює міліція, так би мовити, з середини.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області у ...

КОМЕНТАРІ