Більше 150 юних спортсменів краю зібралися минулими вихідними у таборі «Сонячний» (с.Гаразджа, Луцький р-н) на Чемпіонат області зі спортивного туризму

Більше 150 юних спортсменів краю зібралися минулими вихідними у таборі «Сонячний» (с.Гаразджа, Луцький р-н) на Чемпіонат області зі спортивного туризму

15.10.14 10:26 0 538
Більше 150 юних спортсменів краю зібралися минулими вихідними у таборі «Сонячний» (с.Гаразджа, Луцький р-н) на Чемпіонат області зі спортивного туризму.

Упродовж трьох днів учасники вели напружену боротьбу за першість у пішохідному, водному та велосипедному туризмі на цікавих та динамічних дистанціях на території табору і в лісовому масиві поблизу.

Змагання у пішохідному туризмі вимагали від учасників неабиякої спортивно-технічної підготовки та майстерності. Спортсмени долали крутопохилі та навісні переправи, скелелазну стінку, різноманітні спуски, траверси та підйоми. В загальному заліку перемогу виборола команда Ківерцівського району, маючи у своєму активі два перших і одне друге місце, другу сходинку турнірної таблиці посіли юні туристи Рожищенського району, а замкнули трійку лідерів представники Камінь-Каширщини.

У водному туризмі за призові місця боролося найбільше команд. Екіпажі змагались на байдарках, катамаранах та човнах. Кращі результати на байдарці продемонстрували спортсмени Маневицького району, на катамарані – представники Ківерцівської станції юних туристів, на човні – школярі Старовижівщини.

У загальному підсумку тут перемога знову дісталась спортсменам Ківерцівського району, друге місце у представників Старовижівського району і третє – у туристів-водників Ковельського району.

У велосипедному туризмі спортсмени змагались на трьох дистанціях – «фігурне водіння», 10-ти кілометрове «велоралі» та «тріал». Переможцями на кожній дистанції і в загальному підсумку стали школярі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мизове Старовижівського району, друге і третє місце розділили між собою велотуристи Ківерцівського району та ЗОШ с.Поліське Старовижівського району.

Переможці та призери в загальному заліку були нагороджені грамотами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та кубками, а переможці та призери в особистому заліку кожного виду - дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Підтримай вінницьких ...

КОМЕНТАРІ