Діти Луцька - за мир та єдність

Діти Луцька - за мир та єдність

15.10.14 16:52 0 560
На базі ДНЗ №22 «Радість» відбулось урочисте дійство з нагоди завершення акції «Зв'яжемо теплі шкарпетки солдату, рідному татові, другові, брату», яка відбувалась з 15.09. по 10.10.14 року.

На заході були присутні гості: Олександр Пирожик, перший заступник голови Волинської обласної ради, Святослав Кравчук, перший заступник міського голови, Борис Сорока, радник міського голови, Олег Гребенюк, начальник управління освіти Луцької міської ради, Валентина Гдира, головний спеціаліст управління освіти Луцької міської ради, волонтери із Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, батьки, учасники АТО, ЗМІ.

Мета акції - об'єднання небайдужих лучан в підтримку миру та спокою, висловлення власної громадянської позиції, підняття бойового духу захисників країни та посильна допомога у важкий для України.

Дійство розпочалося виконанням Гімну України. Слова підтримки та вдячності батькам, дітям, педагогам за проявлену ініціативу, організацію та участь в акції висловили гості свята – Олександр Пирожик та Святослав Кравчук. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв Небесної сотні та захисників Вітчизни.

Наймолодші учасники дійства, вихованці ДНЗ № 22, своїми зворушливими виступами, танцями, піснями вразили присутніх патріотичним духом, національною свідомістю, любов'ю до миру та прагненням до єдності Батьківщини. З вуст дітей звучали гасла:

Нехай завжди на нашій планеті буде СОНЦЕ!

Нехай завжди на нашій планеті буде МИР!

Нехай завжди у всі віки будуть ЩАСЛИВІ ДІТИ!

У рамках акції батьки, вихованці та працівники ДНЗ зібрали малюнки дітей, продукти харчування, засоби особистої гігієни та 385 пар теплих зв'язаних шкарпеток для учасників АТО, які через волонтерів - присутніх на святі, будуть передані бійцям в зону АТО і нагадуватимуть про рідну домівку, тепло та щирість думок та сердець.

У своєму зверненні до присутніх завідувач ДНЗ № 22 Валентина Данкіна висловила щиру, сердечну подяку всім, хто став учасником акції і долучився до патріотичного заходу.

На завершення дійства, дошкільнята та інші учасники свята випустити в небо жовто – блакитні кульки, в знак підтримки миру та єдності нашої держави.

Управління освіти міської ради

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ