Прикарпатські "соколи" повернулися зі службового відрядження з Донеччини

Прикарпатські "соколи" повернулися зі службового відрядження з Донеччини

15.10.14 12:49 0 551
Протягом трьох місяців семеро бійців відділу швидкого реагування «Сокіл» УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області виконували бойові завдання у найгарячіших районах зони проведення антитерористичної операції.

Івано-франківські «соколи» у складі зведеного загону убозівських спецпризначенців забезпечували очищення звільнених територій у східному регіоні України від осіб, причетних до терористичної та сепаратистської діяльності. Зокрема, вони несли службу у Краматорську та районі Горлівки, де ворожий опір був особливо жорстким.

Начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин, звертаючись до бійців «Сокола» та усіх, хто прийшов поздоровити їх з поверненням, привітав зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, що є покровителькою українського вояцтва. Він також зазначив, що цей спецпідрозділ завжди був і залишається елітним міліцейським загоном, який повсякчас перебуває на передовому рубежі боротьби зі злочинністю.

Очільник прикарпатської міліції вручив правоохоронцям, які повернулися з зони АТО, грошові винагороди та оголосив подяки.

В свою чергу керівник івано-франківського «Сокола» майор міліції Віталій Гаврилюк подякував керівництву УМВС в області та колегам за постійну підтримку, яку бійці спецпідрозділу відчували, перебуваючи у відрядженні на Донбасі.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ