До чергової частини Радомишльського РВ УМВС надійшло повідомлення про те, що представники одного з кандидатів у народні депутати України пропонують місцевим жителям гроші за його підтримку.
На місці події працювала слідчо-оперативна група райвідділу, працівники якої опитали можливих свідків та учасників.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією - ч. 1 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права …) Кримінального кодексу України. Триває з'ясування всіх обставин.
Подібні факти були зафіксовані також у Народицькому та Брусилівському районах. Нині розпочато досудові розслідування.
СЗГ УМВС України
в Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині службовий ...
Наступна новина: WIKIATLETICS - настоящий ...